•  

  01133435382-4

 •  

  info@takato.ir

 
 
 

اطلاعیه ثبت نام در آزمون آنلاین جذب کارشناس نمایندگی گلستان شرکت توسعه کشت دانه‏ های روغنی

 

زمان ثبت نام 30 تا 31/2/99

زمان آزمون 1/3/99 ساعت 12

داوطلب گرامی پیرو اطلاع رسانی قبلی در خصوص برگزاری آزمون آنلاین، جهت شرکت در آزمون، وارد سایت مرکز تحقیقات کاربردی و تولید بذر شرکت توسعه کشت دانه‏‏ های روغنی www.Takato.ir شده و مراحل ذیل را انجام دهید:

ظرف روز های سه شنبه 30/2/99 و چهار شنبه31/2/99  مراحل 1 تا 8 را انجام دهید.

 • وارد سربرگ فروشگاه شده و  از محصولات مربوطه روی آیکون آزمونها کلیک کنید.

 

 

 •  از محصولات مد نظر گزینه آزمونها را انتخاب و با انتخاب گزینه افزودن به سبد خرید آزمون  جذب کارشناس نمایندگی گلستان، وارد مرحله ثبت نام می‏شوید.  

 

 • در بخش ثبت نام فیلدهای ستاره دار را پر کنید و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

 

ایمیلی برای شما ارسال می گردد که برای فعال سازی آن باید به ایمیل خود مراجعه و عضویت خود را فعال نمایید.

 • پس از فعال سازی ایمیل مجدد وارد فروشگاه شده و در قسمت پایین همین صفحه با انتخاب گزینه بعدی وارد  قسمت مرحله نهایی می شوید . با کلیک بر آیکون پایان شما وارد درگاه پرداخت بانک سامان خواهید شد و باید مبلغ 50 هزار تومان برای این آزمون پرداخت نمایید.

 

 

فرآیند ثبت نام شما برای شرکت در آزمون آنلاین تکمیل شده است.

 • جهت آشنایی با فضای آزمون مجددا  وارد سایت شده و در قسمت ورود به حساب کاربری که در نوار نارنجی رنگ بالای صفحه قرار دارد ، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده  در این حالت  در منو های بالای صفحه گزینه آزمون انلاین را مشاهده خواهید کرد وارد سربرگ این گزینه شده و پیش آزمون را انتخاب نمائبد.  توجه فرمائید در این مرحله امتیازی برای شما در نظر گرفته نمیشود و صرفا جهت آشنایی شما با محیط آزمون می باشد. پس از کلیک بر روی گزینه Continue   شما می بایست به 4 سوال  پاسخ دهید و در هر مرحله از پاسخ دهی سوالات   با انتخاب دکمه Next سوال بعدی برای شما نمایش داده  خواهد شد.

 

 

   پس از پاسخ به چهار سوال مربوط به پیش آزمون، با انتخاب دکمه submit آزمون پایان یافته و نتیجه آزمون برای شما نمایش داده خواهد شد.

 • 10 دقیقه قبل از  رمان شروع آزمون ( ساعت 12) در تاریخ 1/3/99 داوطلب همراه با یوز و پسورد در اختیار  وارد سایت شده  و در این زمان ایشان  وارد منوی آزمون آنلاین ها شده و  گزینه  آزمون جذب نمایندگیها/ گلستان را انتخاب  می نماید.  با این انتخاب داوطلب وارد محیط اصلی آزمون  شده و پس از مطالعه   متن ورودی می تواند آزمون را شروع نماید.

 • سوالات بدون نمره منفی بوده و شما ملزم به پاسخ دادن به تمام سوالات هستید ، بدون انتخاب گزینه پاسخ سوال بعدی نمایش داده نمی‏شود.

 • جهت استفاده کامل از فرصت آزمون از سرعت اینترنت خود اطمینان یافته و حتما با مرورگر گوگل کروم یا فایر فاکس وارد سایت شوید.

 • در صورت بروز مشکل احتمالی در طول آزمون داوطلبین می توانید

 با شماره  4-01133435382

یا ایدی تلگرام info_takato @

یا ایمیل ایمیل: Jazb@takato.ir

با کارشناس آموزش تماس حاصل نمایید                           

با ما در تماس باشید 

01133435382-4
   01133434967