فرم تقاضای شرکت در دوره ی کارورزی/کارآموزی

          شرکت توسعه کشت دانه های روغنی آمادگی پذیرش دانشجویان گرامی جهت گذراندن دوره کارآموزی و همچنین فارغ التحصیلان مقاطع مختلف دانشگاهی در قالب همکاری با وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی  جهت گذراندن دوره کارورزی را دارا می باشد. متقاضیان کارورزی در طی این مدت از اداره کار حقوق کارورزی دریافت نموده و مشمول بیمه کارورزی خواهند بود. 

- متقاضیان دوره کارآموزی می توانند با پر کردن فرم ذیل درخواست خود را ثبت و جهت پیگیری با واحد آموزش به شماره 01133434968 تماس حاصل نمایند.

- متقاضیان کارورزی جهت ثبت درخواست، می بایست ابتدا وارد سامانه کارورزی شده و پس از درج اطلاعات، یکی از بنگاه های فعال شرکت توسعه کشت دانه های روغنی را به عنوان واحد مورد تقاضا انتخاب نمایند و سپس با ثبت درخواست در فرم ذیل و یا از طریق تماس با واحد آموزش به شماره 01133434968 درخواست خود را به اطلاع شرکت برسانند. پس از تایید فرد متقاضی از سوی شرکت و مراجعه به اداره کارورزی و عقد قرارداد امکان شروع دوره کارورزی برای ایشان فراهم خواهد شد.

افرادی که دوره کارورزی/ کارآموزی خود را در این شرکت بگذرانند، در صورت رضایت از نحوه فعالیت و دارا بودن شرایط عمومی و تخصصی لازم دارای الویت جذب از سوی شرکت خواهند بود. همچنین به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد

اطلاعات شخصی

نام *
نام خانوادگی *
نام پدر *
کد ملی *
شماره موبایل *
شماره تلفن منزل / سازمان
ایمیل *
تاریخ تولد *
وضعیت تاهل *
جنسیت *
تعداد فرزند *
اطلاعات تحصیلی
اخرین دانشگاه محل اخذ مدرک
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش تحصیلی
نام و نام خانوادگی استاد معرف
شماره تماس استاد معرف
اطلاعات دوره
مدت زمان کارورزی
اعلام ساعت همکاری
اطلاعات محل زندگی
استان *
شهر *
آدرس *
کد پستی
سایر
بخش مورد تقاضا جهت دوره کارورزی کارآموزی *
پیوست نامه درخواست / معرفی نامه استاد
سبد خرید 0